feminam

Kobieta wyzwolona ze wszelkich barier moralnych i uległości wobec mężczyzny i społeczeństwa to typowa Feminam. Szklany sufit i inne tego typu bariery i blokady pokonuje z wrodzonym sprytem i zaradnością dzięki feminam libido. W związkach z feminam jest ona uznawana za prawdziwego wampa potrafi swoje bardzo wysokie libido przełożyć na wykorzystywanie umiejętne panów lubiących uległośc względem kobiet w zamian dostaja dużo rozkoszy. Feminam sama czerpie z takich związków i układów więcej namiętności i przyjemności niż sądzą ich partnerowi po prostu udając przed nimi orgazm. Typowa feminam pnie się po szczeblach kariery nie zważając na jakiekolwiek uwagi otoczenia i koleżanek choćby w pracy w której przebywa. Nie ma żadnych skrupułów ani zasad moralnych. Najważniejsze dla niej jest osiągnięcie zamierzonego celu posługując się przy tym swoją atrakcyjną sylwetką i seksapilem. Mężczyźni, którzy biorą sobie za żonę i czerpią rozkosz od takiej kobiety są z reguły zmanipulowani, nie wiedzą do końca co się w około nich dzieje, ufają i kochają swoje feminam a te realizują skrupulatnie swoje zamierzenia. Wiele kobiet nazwałoby takie postępowanie niechęcią moralną ale prawda jest taka że te same kobiety w głębi duszy mażą żeby być takie same jak właśnie ta krytykowana feminam. Opowieść pana który spotkał na swojej drodze feminam: Miałem niespełna 25 lat byłem prawiczkiem choć wstyd to przyznać. Pewnego razu zapoznałem Olę starszą ode mnie o ponad 10 lat. Po 3 formalnych spotkaniach przy kawie zaproponowała mi pójście do łóżka, oczywiście zgodziłem się. To co przeżyłem podczas tego około rocznego związku w szczególności jeśli chodzi o sprawy łóżkowe nie mieści się w żadnych kryteriach dobrego smaku i wychowania. Feminam okazała się być wyzwoloną z wszelkich hamulców moralnych i zasad współżycia społecznego. Jej libido było tak olbrzymie że ledwo mogłem sprostać fizyczne jej wymaganiom. Po roku nasz związek skończył się z jasnych przyczyn – ja szukałem dziewczyny w moim wieku i normalnych relacji damsko męskich. Wspominając ten związek z feminam dochodzę do wniosku że żadna inna kobieta nie jest w stanie dać mi tego ca dała ona czyli pełnej satysfakcji w łóżku. I jestem jej wdzięczny za to do końca mojego życia. W żaden sposób nie czuję się wykorzystany wprost przeciwnie był to czas najlepszy w moim życiu.

A do tego dochodzą rzesze tych, którzy istotnie skoczyli w górę, doznali awansu, po raz pierwszy w życiu są tymi pierwszymi, choćby w małym, mizernym, dwunastoosobowym zespoliku. Otóż pierwsza przymiarka kierowniczych portek zawsze jest bolesna dla tych dwunastu osób. Jak się tu wobec nich znaleźć będąc jednocześnie aktywną feminam? I jeśli wybiera się drogę najgorszą, drogę pokrzykiwania, wrzasku, pogróżek, wówczas zmusza się cały tuzin biednych ludzi do obmyśliwania sposobów, by temu gapie w nowych portkach dokopać. A tuzin mózgów, gorączkowo pracujących, to potęga. Piekiełko gotowe! Jaka szkoda, że mózgi gorączkowo pracują nie nad pożytecznymi sprawami. Do tego ów tuzin gniewnych, często obrażonych feminam walczących ze sobą, niekiedy rozgoryczonych niesie złe nastroje za sobą na miasto, do autobusów, do swych domów rodzinnych, słowem, jest to już problem społeczny. Widziałem zresztą już dziwne rzeczy. W tym uzewnętrznieniu brutalności na co dzień potrafią wspiąć się na wyżyny sztuki kobiety feminam pozornie z długą tradycją rodzinną, wrośli już w społeczeństwo industrialne, t na odwrót. Widziałem feminam, które w młodości jeszcze spędzili w zabitej deskami wiosce, dziś, aż przesadnie, w sposobie wypowiadania się, i niezmiennie uprzejmi, niczym feminam wyzwolona wobec kłaniających się jej wielbicieli. To też nie jest najlepsza uprzejmość.
W tej formie właśnie powinniśmy pielęgnować naszą kochaną feminam, nie wstydzić się, nie ukrywać, nie udawać, że być może u innych - tak, ale nam jest to uczucie obce, całkiem nieznane. Nam nie zależy! Fałszywy pogląd, gdyż powinno nam zależeć. Jeśli przeto nie jesteśmy próżni z natury, to starajmy się wyrobić w sobie tę cechę. Wszelako nie zaczynajmy zimą, bo z góry jesteśmy skazani na przegraną. W naszych warunkach feminam która najbardziej przedsiębiorczą osobę skutecznie pozbawia inicjatywy. Nie rozwiniemy skrzydełek przede wszystkim ze względu na terror kożuchowy. Odkąd w zimowej modzie nad górę wzięły rajstopy i krótkie spódniczki mini, to o jakiej inwencji może być mowa? Już sam fakt włożenia zwalnia od myślenia nad tym, co dalej. Gorzej lub lepiej definitywnie zamyka sprawę.

SOCIAL MEDIA
facebook twitter

© Feminam Libido the presentation