Feminam Libido - najlepsze tabletki dla kobiet " silne libido i podniecenie, większa ochota na seks, mocny orgazm, problem z menopauzą, feromony wzbudzające pożądanie ".

 hologram przedstawia szybkość działania dla feminam libido
 liczy się szybkość działania a w tym feminam libido to prawdziwy lider

Feminam Libido to rewelacyjny i skuteczny mix wyciągów ziołowych pochodzących z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej plus Diosgenina naturalnego pochodzenia.

 obrazek zioła jakie wchodzą w skład tabletek feminam libido

tabletki Feminam Libido można połykać w całości, rozkruszać, rozpuszczać


Feminam Libido 1 opakowanie - 60 tabletek

cena: 89.00 zl + przesyłka


OFERTA SPECJALNA ZESTAW DLA MEGA AKTYWNYCH KOBIET

Feminam Libido 1 opakowanie - 60 tabletek
+
Guarana Kofeina 1 opakowanie - 80 tabletek

cena: 119.00 zł + przesyłka

 zdjęcie zestaw Feminam Libido oraz tabletki Guarana Kofeina

Składniki feminam libido oparte są na znanej od wieków starożytnej recepturze pochodzącej od plemion indiańskich mającej na celu rozpalenie oziębłych kobiet.

 opis składników feminam libido
75mg /3

Turnera diffusa (Damiana) / Feminam Libido

Jednym z głównych składników preparatu jest roślina zwana Damianą. Bywa bardzo pomocna przy problemach związanych ze spadkiem libido a w szczególności przy trudnościach z pobudzeniem. Znajomość działania tego afrodyzjaku datuje się na tysiąclecia jako ten który wywoływał pożądanie seksualne. Istnieje wiele zapisów i legend związanych ze stosowaniem Damiany podczas długotrwałych orgii seksualnych. Działanie polega głównie na jej zdolności wzmocnienia układu nerwowego i rozrodczego kobiety dzięki temu jest jednym ze składników stosowanych w afrodyzjakach w tym w tabletkach Feminam Libido. Historia tego zioła sięga czasów starożytnych Ameryki Środkowej i Południowej w szczególności cywilizacje Majów i Azteków.

150mg /3

Serenoa repens / Feminam Libido

Palma Sabalowa pochodzi z Ameryki północnej USA, charakteryzuje się tym że jest to roślina niezwykle wytrzymała i długowieczna. Samodzielnie stosuje się ją głównie do leczenia m.in. impotencji. Wyciąg zastosowano również w Feminam Libido. Serenoa przeciwdziała przejawom braku równowagi hormonalnej objawiającymi się możliwym spadkiem libido. Zawiera kwasy tłuszczowe zwane liposterolami. Ma korzystny wpływ na rozrodczość.

7,5mg /3

Dioscorea Villosa / Feminam Libido

Zwany Pochrzynem (pochodzenie Ameryka Północna USA oraz Afryka Zachodnia). Jest to roślina która zawiera substancję zwaną diosgeniną. Jest często stosowana jako naturalna alternatywa przy terapii estrogenowej, problemach z suchością pochwy i brakiem libido. Stosowanie jako środka mogącego leczyć zaburzenia seksualne ma wielowiekową tradycję. Posiada bogate źródło fitoestrogenów, łagodzi skutki menopauzy i może regulować cykl miesiączkowy, powodować przypływ energii. zastosowana w Feminam Libido. Jej właściwości znane były już przez rdzennych mieszkańców USA przed przybyciem pierwszych Europejczyków. Roślina czczona była jako pomocna w zajściu w ciążę oraz wykorzystywana również w innych schorzeniach.


 Zdjęcie przedstawia promocję feminam libido
 przeprowadzoną podczas karnawału plakat przedstawiający zadowoloną kobietę stosującą tabletki feminam libido  walentynki 14 luty poster

Feminam Libido sklep

 Logo LGBT-friendly
 Zdjęcie przedstawia indiańską księżniczkę która nazywała się Feminam i władała dużymi terenami dzisiejszej Ameryki Środkowej. Nazwa tabletek wzięła się od jej imienia.

feminam libido
cena
sklep

SOCIAL MEDIA
facebook twitter

© Feminam Libido the presentation